Şarkı Yarışması Final Heyecanı

09-05-2019

Teknoloji Fen Okullarında geleneksel hale gelen şarkı yarışması bu sene de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin birinci olabilmek için kıyasıya yarıştıkları yarışmada sesine güvenen öğrencilerimiz sahne aldı. Solo ve grup performanslarını sergileyen yetenekli öğrenciler, izleyicilere eğlence dolu anlar yaşattı. Şarkılara eşlik ederken keyifli vakit geçiren öğrenciler ve veliler, sahnedekileri alkış yağmuruna tuttu.

İlkokul öğrencilerimizin sergiledikleri performanslarda "Neler Oluyor Hayatta" şarkılarıyla birinci olan grubumuz  Elif Naz Bayrak, Enes Erdoğan, Deniz İdil Ar ve Ayşenur İnci Kuşcu'yu, ikinci olan Fatma Rana Ergül, Doğa Canbaz, Sudenaz Sakin'i ve üçüncü olan Elif Asya Koç'u tebrik ederiz.

Ortaokul öğrencilerimizin kıyasıya yarışı sonucu "Nasıl Öğrendin Unutmayı" şarkısıya birinci olan öğrencimiz UIaş Arda Şahin arkadaşlarından büyük alkış aldı. Rengin Irmak Bozdemir ve Eda Erdoğan ikinci olurken, Kaan Mert Özgüle üçüncü olarak şarkı yarışmasına damga vurdular