Uludağ Üniversitesi ile İş Birliği Protokülü İmzaladık.

26-12-2017

Sadece Bursa’mızın değil Türkiye’mizin en önemli eğitim kurumlarından biri olan Uludağ Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzalayacak olmaktan dolayı çok mutluyum.

Uludağ Üniversitesi gençlerimizin yetişmesinden sanayicilerimizin desteklenmesine kadar yapmış olduğu çalışmalarla akademik hayatta, sağlıkta, ekonomide şehrimize çok önemli katkılar sağlamaktadır. Bilgi ve teknolojinin hayatın her alanında kendini daha fazla hissettirdiği bugünün ve geleceğin dünyasında bilgiyi ürüne dönüştürmeyi hedefleyerek 3.Nesil Üniversite kimliğine kavuşmak için yapmış olduğu çalışmalarla da çıtayı üst noktalara taşımıştır.

Bizler de Kültür Eğitim A.Ş olarak 23 yıldır Bursa’lı hemşerilerimize hizmet vermekteyiz. Bu yıl Özel Teknoloji Fen Okulları’nı da şehrimize kazandırmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız, teorik bilgisinin yanında uygulamalardan ve yapmış olduğu projelerden edinmiş olduğu kazanımlarla üniversite hayatına hazır öğrenciler yetiştirmektedir.

Okullardaki laboratuvarlar ve çeşitli atölyelerde öğrencilerimiz hem teorik bilgileri daha iyi kavrıyorlar hem de inovatif ürünler ortaya çıkarma imkanı elde ediyorlar.

Bu protokolle de öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz akademik dünyayla yakın ilişkiler kurup, üniversite ve iş hayatını daha iyi anlama, daha başarılı projeler üretme ve teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip edebilme imkanı elde edecekler.

Desteklerinden ve işbirliğinden dolayı, değerli rektörümüz Prof. Dr. Ulcay ve akademisyenlerimize teşekkür ediyorum. Bu işbirliğinin hem okulumuza hem de üniversitemize ama nihayetinde öğrencilerimize önemli faydalar sağlayacağına inanıyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                 Mustafa Naci Atış

                                                                                                                                                                                                                                                               Kültür Özel Eğitim A.Ş.

                                                                                                                                                                                                                                                 Özel Teknoloji Fen Okulları Kurucusu