YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Mustafa Naci ATIŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

1950 Yılında Bursa’nın Nilüfer ilçesi Dağyenice köyünde Dünyaya geldi.1989-1999 yıllarında iki dönem İl Genel Meclisi ve İl Daimi Encümen Üyeliği ile Bursa İl Eğitim Komisyonu Başkanlığı yaptı. Bursa’nın 17 ilçesindeki devlet okullarının kuruluş ve inşasında aktif olarak görev aldı.

1995 Yılında Kültür Özel Eğitim Dershanecilik ve Yayıncılık Anonim Şirketini ve Bursa Kültür 2000 Dershanelerini kurdu. 2002 Yılında ise Bursa Özel Kültür Okullarını kurarak bu kuruluşların Yönetim Kurulu Başkanlıklarını başarıyla yürüttü.

2015 Yılında dershanelerin dönüşümünü gerçekleştirip Kültür Özel Eğitim Aş. olarak 3 adet Kültür Temel Lise, 2 adet Kültür Temel Ortaokul, 2 adet Kültür Özel Öğretim Kursu, 1 adet Kültür Etüt Eğitim Merkezi ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şimdi ise Dünyanın gelişmiş ülkelerinde revaçta olan teknoloji-fen tabanlı okulları Nilüfer Özlüce’de 2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmete açarak eğitimde yeni değerlerin öncülüğünü Bursa’ya taşımanın ve yenilerini yaşatmanın haklı gururunu yaşıyoruz.